Konkurs Plastyczny – księżniczki, królowe i pierwsze damy świata

Dołącz do naszego Miejsko-Gminnego Konkursu Plastycznego: Księżniczki, królowe i pierwsze damy świata!

Czy masz ochotę dać wyraz swojej kreatywności i pasji do sztuki? Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z gminy Trzcianka do udziału w naszym ekscytującym konkursie!

Co musisz zrobić?
Wykonaj pracę plastyczną przedstawiającą postać kobiecą – księżniczkę, królową lub pierwszą damę, która zainspirowała Cię ze świata literatury, historii lub czasów współczesnych. Poczuj się swobodnie eksperymentując z różnymi technikami – od malarskich po grafikę komputerową. Pamiętaj, format to A3 i wszystko musi być wykonane własnoręcznie!

Dlaczego warto wziąć udział?
To nie tylko szansa na rozwijanie własnych umiejętności artystycznych, ale również okazja do zdobywania wiedzy i prezentowania inspirujących kobiecych postaci, które mogą zmotywować i dać siłę innym. Ponadto przewidujemy atrakcyjne nagrody i wyróżnienia!

Jak zgłosić udział?
Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2024 r. Szczegóły dotyczące zgłoszeń i wymagane dokumenty znajdziesz w poniższym regulaminie. Nie zapomnij wypełnić karty zgłoszeniowej.

Nie przegap! Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędą się 16.05.2024 r. w siedzibie naszej Biblioteki.

Czekamy na Twoją pracę i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie niesamowite postacie kobiece zostaną przez Ciebie zaprezentowane!

Skip to content