TRE VOCI – Dla Kobiet

W ubiegłą niedzielę mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w Trzciance trzy niezwykłe głosy – Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, znani jako Tre Voci, którzy w ramach Iłla Festiwal zabrali nas w muzyczną podróż pełną emocji i niezapomnianych przeżyć!

Tre Voci to zespół, który od siedmiu lat konsekwentnie wprowadza muzykę pop-operową na polskie estrady, łącząc potęgę klasycznie wykształconych głosów z największymi przebojami muzyki popularnej. Ich koncert dedykowany kobietom był prawdziwym wydarzeniem pełnym wzruszeń, uśmiechu i muzykalnych niespodzianek!

W swojej najnowszej trasie MY WAY Tre Voci zaprezentowali muzyczne światy, które złożyły się na ich artystyczną drogę – od muzyki filmowej, włoskich przebojów, musicali, po muzykę latynoską, rockowe i popowe szlagiery! Całość okraszona została poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata, ale także wzajemnym szacunkiem, elegancją i pozytywną energią.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu oraz WOPR Anioły za czuwanie nad bezpieczeństwem!

Skip to content