Stan – Agata Jernaś

Dnia 14 września br. w Centrum Integracji Społecznej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Agaty Jernaś, zatytułowany „Stan”. Utalentowana artystka przygotowywała sesje do wystawy pod okiem znanych i cenionych nauczycieli ze Szkoły Fotografika z Poznania. Co warto dodać, Agata dostała się na pierwszy semestr zajęć dzięki otrzymanemu wyróżnieniu Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym.

Agata Jernaś swoją przygodę z fotografią zaczęła 4 lata temu na zajęciach w Trzcianeckiej Grupie Miłośników Fotografii „Migawka”. Przez ten czas otrzymała szereg nagród: w 2018 r. III miejsce w konkursie „Między Drawą a Notecią”, w 2019 r. I miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance „Miejsca–Ludzie–Zdarzenia”, dwukrotnie jej prace kwalifikowały się do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii „Portret”, organizowanym przez BPiCK w Trzciance.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy młodej artystki. Ekspozycja będzie dostępna do 27 września 2022 r. w sali wystawienniczej Centrum Integracji Społecznej w Trzciance.

Skip to content