10 Tenorów Tour – koncert z okazji Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Burmistrz Trzcianki oraz Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie — koncert 10 Tenorów.

6 marca br. o godz. 18:00, w HSW ul. Żeromskiego 28 w Trzciance.

Wejściówki dla mieszkańców gminy Trzcianka do odbioru w BPiCK, ul. Sikorskiego 22 w Trzciance. Wejściówki będą wydawane od dnia 22.02.2022 r., od godziny 13:00.

Potrafią wszystko (nic dziwnego — jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie. Co więcej — dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych — wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że „We Are The Champions”.

Sponsorem głównym jest firma Hydro Extrusion Poland Trzcianka.

Wydarzenie współsponsorują firmy: Northstar, TTBS Trzcianka sp. z.o.o., PUKiB KOMBUD sp. z.o.o., ZIK sp. z.o.o.

Organizatorami są: Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance, Gmina Trzcianka, AGENCJA BRUSSA, Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej.

regulamin-wydarzen-bpick-covid-2

Przejdź do treści