„Miki Klapnięte Uszko” w Lubaszu

W minionym tygodniu Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance wraz z Biblioteką Publiczną Gminy Lubasz zorganizowała spotkania autorskie Karoliny Kubilus.

Spotkanie, które odbyło się w miejscowej sali wiejskiej , zgromadziło uczniów klas drugich Publicznej Szkoły Podstawowej im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w Lubaszu. Karolina Kubilus, pisarka znana m.in. z takich powieści dla czytelników dorosłych jak „Serce nie słucha”, „Postaw na miłość”, czy „Szczęście w kolorze burgunda”, opowiedziała o swojej najnowszej książce pt. „Miki Klapnięte Uszko”, której adresatami są dzieci. Podczas spotkania mali czytelnicy wysłuchali fragmentów opowieści o przygodach psa Mikiego, a następnie zasypali autorkę pytaniami dotyczącymi nie tylko książki, ale całej twórczości pisarki.

Na zakończenie spotkania autorka przygotowała dla dzieci niespodziankę – naklejkę z podobizną psa, na której złożyła najmłodszym pamiątkowe autografy. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy wsparciu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Przejdź do treści