Wspaniała zabawa w Majaland Kownaty z BPiCK!

12 sierpnia, w ramach wakacyjnych warsztatów organizowanych dla najmłodszych przez BPiCK, dzieci uczestniczyły w wycieczce do rodzinnego parku rozrywki Majaland Kownaty.

Za nami czas pełen emocji i zabawy! 12 sierpnia, w ramach wakacyjnych warsztatów organizowanych dla najmłodszych przez BPiCK, dzieci uczestniczyły w wycieczce do rodzinnego parku rozrywki Majaland Kownaty. Wyjazd odbył się przy wsparciu Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wycieczka zgromadziła dzieci biorące udział w warsztatach zorganizowanych tego lata przez BPiCK, łącznie z filiami oraz świetlicami wiejskimi ze Stobna, Stradunia i Runowa.

Mnóstwo atrakcji, które czekały na uczestników wyjazdu w parku Majaland Kownaty, zapewniły dzieciom ponad siedmiogodzinną, wspaniałą zabawę. Wodna Bitwa, Wielka Fala, przerażający Wilkołak, czyli pierwszy drewniany rollercoaster w Polsce, Karuzele Kwiatów
i Motyli, czy Szkoła Latania to tylko niektóre z wielu propozycji dla odwiedzających park, który zajmuje powierzchnię 10 ha.

Dzieci wraz z opiekunami opuściły Majaland tuż przez jego zamknięciem, do końca korzystając z dostępnych tam atrakcji, by w godzinach wieczornych wrócić do swoich domów.

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance dziękuje rodzicom oraz swoim pracownikom za otoczenie opieką dzieci biorących udział w wycieczce.

BPiCK dziękuje także Usługom Transportowym M.K. Krüger za profesjonalizm
i bezpieczeństwo podczas wyjazdu.

JN

 

 

 

Skip to content